top of page

plant nutrients

Mutlu çiftçi
setologo.png

NEDEN SETO A.Ş.

Tarımın gelişmesini çok yönlü bir süreç olarak gören Seto, kurulduğu günden bu yana, gübre üretimi alanında, gıda zincirinin başlangıç noktası olan, bu süreçte etkin rol almayı şirket politikası olarak benimsemiştir. Kaliteden ödün vermeksizin, çözüm odaklı ürünleri ve hizmeti sayesinde 20’den fazla ülkeye ürettiği gübreleri ihraç ederek, Türk çiftçisinin yanı sıra Dünya çiftçilerinin de ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

 

Seto, üstlendiği sorumluluğunun farkında olarak; minimum kaynak ile ekolojik dengeye zarar vermeden çalışıyor. Bitkiyi beslemek adına geliştirdiği özel bitki besleme ürünleri ve bitki gelişim düzenleyicileri ile gerek Türkiye, gerekse Dünya pazarında adından söz ettiren bir tarım şirketi olarak, Nisan 2022’de ATSO tarafından düzenlenen 140.yıl KÖK ‘Kente Önem Katanlar’ ödülüne layık görüldü.

 

Seto, ürün portföyünü inovatif çözümlerle destekleyerek 150’den fazla tescilli gübremizle, gerekli altyapı ve konusunda uzman personele sahip olmamızın bize vermiş olduğu güç ve bölgesel dağıtım kanallarımızın yaygınlığı ile ürünlerimiz sektörde lider konumunda.

 

Günümüzün en aktüel konusu olan, yeni nesil enerji üretimi ile 2022’de GES projesini hayata geçirdi.

 

Bilgi teknolojilerinin gücüyle, “Bitki Sağlığı Koruma Teknolojileri ve Bitki Besleme Teknolojileri” üzerine sektörümüzde fark ve değer yaratacak projeleri ve çalışmaları 2023 yılında hayata geçirmek hedefimizdir.

 

Sürdürülebilir tarımın en önemli paydaşı olan markamız, ülkemiz ve çiftçimiz için, atılan her yeni adımda, bilgisini, emeğini, tecrübesini severek paylaşıyor ve sektördeki öncülüğünü sürdürüyor.

 

Biliyoruz ki SETO varsa, çözüm vardır

setologo-w.png
bottom of page