top of page

plant nutrients

Çiftçi
setologo.png

Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı...

Sürdürülebilir bir dünya anlayışıyla, faaliyet gösterdiğimiz tarım ve gıda zincirinin en temel girdisi olan gübre üretimimiz ile paydaşlarımıza katma değer yaratabileceğimiz, inovatif proje ve yatırımlarla ilerlemeye öncelik veriyor ve bu alanlardaki gelişim fırsatlarını dikkatle takip ediyoruz. Şirketimizin benimsediği bu yaklaşımla sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından izliyoruz. Uzun vadeli sürdürülebilir büyüme hedeflerimizle uyumlu, ürettiğimiz her ürün, sunduğumuz her hizmet, sahiplendiğimiz her mesele insanların her gün daha iyi yaşamasına katkı sağlamayı amaçlıyor. Seto, 40 yıldır bu değer ve ilkeler ışığında Türkiye için çalışıyor.

 

"Profesyonel yönetim ekibimiz, SETO’nun geleceğini şekillendiriyor. Bilgi, zengin deneyim ve uzmanlıkla birleşen şirketin yönetimi, dünya genelinde müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın başarısına öncülük ediyor."

 

Kurulduğumuz günden bu yana “Hizmette ve üretimde kalite” prensibimiz tercih edilen marka olma başarısını getirdi. Yurt içinde ve yurt dışındaki faaliyetlerimizle en beğenilen ve saygı duyulan kurumlardan biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugünden sonra, çıtayı daha da yukarı taşıyarak, yenilikleri ve değişimleri kucaklayarak yolumuza devam edeceğiz. Temel değerlerimize sadık kalmak suretiyle, stratejilerimizi, iş kollarımızı ve organizasyonumuzu sürekli olarak yenileyecek ve geliştireceğiz. En sağlam, güvenilir ve kârlı şirket olma kararlılığımızı değişime olan iştahımızın getirdiği dinamik yaklaşımla sürdüreceğiz.

 

Birlikte nice başarılara imza atacağımıza inandığım siz değerli müşterilerimize, tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza, yöneticilerimize, çalışma arkadaşlarımıza ve bizlere destek veren tüm paydaşlarımıza gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Sevgi ve Saygılarımla

Mehmet URCU

Yönetim Kurulu Başkanı

setologo-w.png
bottom of page