top of page

plant nutrients

Başlıksız-1.jpg

Dengeli çözüm.

FERTIGOLD MICRO, bitkilerin iz element  ihtiyacını gideren, tamamı suda çözünen mikro  bitki besin maddeleri karışımıdır. FERTIGOLD MICRO, dengeli oranda demir, çinko, mangan, bor ve bakırdan oluşan iz  elementlerini içermektedir.

Resim27.png

Kullanım Kılavuzu

FERTIGOLD MICRO'nun damla / yağmurlama sulama sistemi ile uygulaması yapıldığında bitki / besin eksikliklerinden kaynaklanan sararma, kuruma, kıvrılma, beneklenme gibi arazların giderilmesine yardımcı olur. Topraktan uygulanır.


FERTIGOLD MICRO, bitkilerin iz element ihtiyacını gideren, tamamı suda çözünen mikro bitki besin maddeleri karışımıdır. FERTIGOLD MICRO, dengeli oranda demir, çinko, mangan, bor ve bakırdan oluşan iz elementlerini içermektedir.
Uygulama dozu: 10 - 15 günlük aralıklarla 1 ton suya 350 - 700 gram gelecek şekilde olabilir.


Genel Prensip: FERTIGOLD MICRO en güvenilir etkiyi küçük dozlarda sık sık uygulandığında gösterir. Uygulanılan alan gün içinde yoğun fotosentez aktivitesinin olduğu sabah erken veya akşam üzeri yapınız. Yağmurlama ile verildiğinde, sulamanın son anlarında FERTIGOLD MICRO sulama sistemine verilmeye başlanir ve gübre bittikten sonra yağmurlama bir süre daha çalıştırılır.

setologo-w.png
bottom of page