top of page

plant nutrients

banner.jpg

Toprak asitleyicisi.

TERRA MASTER® hem bitki besini ve hem de  toprak asitleyicisidir. Tamamı etkili ham maddele-  rden oluşmaktadır. Üretiminde kullanılan özel bir  katkı nedeni ile bitkiye ayrıca enerji ve canlılık da  kazandırır.

tablo2.png

Kullanım Kılavuzu

Toprakta bağlı makro ve mikro elementleri çözer ve bitkiye aldırır. İçeriğinde nitrik asit, fosforik asit bulunmaz. Sudaki kireç nedeniyle tıkanan damlama sulama borularını açar toprağı kabartır, ortamda yaralı ve hasta kökler var ise köklerde herhangi bir kavurma ve yakma yapmaz.


TERRA MASTER* bünyesinde yüksek oranda suda çözünmüş kükürt trioksit (S03) içerir. Tamamı etkili ham maddelerden oluşmaktadır. Üretiminde kullanılan özel bir katkı nedeni ile bitkiye ayrıca enerji ve canlılıkta kazandırır. Üründe çok soğuk şartlarda dahi kristalleşme görülmez.
Dolayısıyla tamamı homojen bir şekilde kullanılır. Ürünün tamamı toprakta reaksiyona girer. TERRA MASTER® çok güçlü bir pH indirgeyicidir (düşürücü) .100 L suya yaklaşık 100 cc TERRA MASTER® ilave edildiğinde 100 L suyun pH'sini yaklaşık 1.1 birim indirgemektedir. TERRA MASTER® bünyesinde bulunan özel amonyum formundaki azot bitki köklerinde amine dönüşebilmektedir.
Bitkinin yüksek pH ile baş edebilmesi için ayrıca katkı sağlayabilmektedir. TERRA MASTER*® hem bitki besini ve hem de toprak asitleyicisidir.

setologo-w.png
bottom of page