top of page

plant nutrients

Başlıksız-1.jpg

Özel kalsiyum  taşıyıcısı.

TOTAL CAL AA, yoğun görülen kalsiyum (Ca)  noksanlıklarında yapraktan ve her türlü sulama  sistemleri uygulamaları için formüle edilmiş  özel bir üründür.

Resim18.png

Kullanım Kılavuzu

Yapraktan genel uygulama dozu 100 litre suya 200 - 300 cc TOTAL CAL AA olup yine YAPRAK ALTINA VE ÜSTÜNE gelecek şekilde kaplama olarak yapılmalıdır. Tam etkinin görülebilmesi için sezon içinde minimum iki uygulama yapılması tavsiye edilmektedir.
Kalsiyum (Ca), Azot (N) ve Potasyumdan (K) sonra en çok tüketilen ve eksikliği en hızlı görülen bir elementtir. TOTAL CAL AA, yogun görülen kalsiyum (Ca) noksanlıklarında yapraktan ve her türlü sulama sistemleri ile uygulama için formüle edilmiş özel bir üründür.
TOTAL CAL AA bitkilerde kalsiyumdan kaynaklanan sorunları çok kısa sürede gideren, bitkinin büyüme ve gelişme noktalarında kalsiyumca gerekli olan katkıları süratle sağlayan ve başlatan bitki besleme ürünüdür.
TOTAL CAL AA düşük pH ve yoğun yapısı ile zorlu iklim şartlarında kullanılabilecek özel bir üründür. TOTAL CAL AA bitkilerin daha güçlü olması ve tamamı çözündürülmüş kalsiyum (Ca) alımının arttırılması için azot, bor, bitkinin yapı taşı niteliğindeki L-formu amino asitler ve diğer organik etken maddeler ile zenginleştirilmiştir.

setologo-w.png
bottom of page